סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > מרכז הישגים

מרכז הישגים

מרכז לימודים ייעוץ וטיפול לציבור החרדי והתורני

קטגוריה: לימודי טיפול, אימון והנחייה
מיקום: בני ברק , ירושלים , אשדוד
אופי המוסד: דתי תורני
קהל יעד: מסלולים נפרדים לנשים ולגברים
אזור: כל הארץ
מסלולים ותוכניות:
קורסים ולימודי תעודה לנשים
קורסים ולימודי תעודה לגברים
קורסים ולימודי תעודה לנשים

קורס ייעוץ נישואין - נשים

קורס הנחיית הורים - נשים

יעוץ רב תחומי - נשים

לימודי פסיכותרפיה לנשים

קורסים ולימודי תעודה לגברים

לימודי פסיכותרפיה לגברים

יעוץ רב תחומי - גברים

קורס הנחיית הורים - גברים

קורס ייעוץ נישואין - גברים

מרכז הישגים
מרכז בין תחומי להכשרה מקצועית, לימודים, טיפול וייעוץ למגזר החרדי / דתי.
בראש המרכז עומד הרב אייל אונגר, מומחה בתחום הנפש, מרצה בארץ ובעולם בענייני הנפש בראי היהדות. הרב עם עבר מקצועי עשיר של אלפי אנשים שהיו אצלו בתהליכי ייעוץ.
"מרכז הישגים" מציע מגון מסלולי הכשרה, מסלול ללימודי "יועץ פסיכותרפי", מסלול ללימודי "יועץ נישואין", מסלול ללימודי "מנחה הורים" ומסלול לימודי "ייעוץ רב תחומי", עם סיום הלימודים באחד המסלולים יקבל הבוגר שעמד בכל מטלות הקורס תעודה מטעם "מרכז הישגים" ו"הקריה האקדמית אונו".
"מרכז הישגים" מציע תכנית לימודים להכשרת יועצים ע"פ שיטתו הייחודית. קורס "ייעוץ רב תחומי" המתפרס על שלוש שנים אקדמאיות וכולל שלושה אפיקים מרכזיים: פסיכותרפיה, ייעוץ נישואין והנחיית הורים.
בתום תקופת הלימודים יקבל הבוגר שעמד בכל המטלות של מסלול לימודי ההכשרה המקצועית ,על הקורסים השונים שבו ,תעודה המפרטת את השתלמותו כיועץ פסיכותרפי, יועץ נישואין ומנחה הורים. התעודה הינה מטעם "מרכז הישגים" ו"הקריה האקדמאית אונו".
"מרכז הישגים" מציע מסלול לימודי הכשרה מקצועי נוסף ,מסלול זה הינו קצר יותר ומתפרס על פני כ-שנה אקדמאית. ומתמקד באחד האפיקים הבאים: מסלול ללימודי "יועץ פסיכותרפי", מסלול ללימודי "יועץ נישואין" ומסלול ללימודי "מנחה הורים ". עם סיום הלימודים באחד מהמסלולים הללו יקבל הבוגר שעמד בכל מטלות הקורס תעודה מטעם "מרכז הישגים" ו"הקריה האקדמאית אונו".
צוות המרכז
הרב אייל אונגר יו"ר "מרכז הישגים" - הינו יועץ פרטני זוגי, משפחתי מרצה בארץ ובעולם בתחום. מנהל סדנאות. תחומי מחקר: תקשורת במשפחה, ייעוץ נישואין ומשפחה בעולם פוסט מודרני, ייעוץ פרטני בעולם פוסט מודרני.
מנחה שתי תכניות ברדיו "קול חי" בתחום הנפש והתורה אשר זוכות לפופולריות רבה ורייטינג גבוה במיוחד בציבור החרדי.
מנחה תוכניות בערוץ הידברות, בעל מאמרים רבים בכתבי עת שונים ובערוצי מדיה רבים.

בין המרצים במרכז: ד"ר לוינזון, יוחאי אוחיון, דוב ברמי, מרום גורין, גבריאל שירז, זוהר גורן אהרון (פרטים נוספים בדף "מרצי המרכז")
תנאי קבלה
ראיון אישי
מעל גיל 25
אורח חיים תורני / חרדי
מחוייבות לשמירת תקנון המוסד.

מיקום הסניפים:
רחוב כנרת 15, בני ברק
החלוץ 47, ירושלים
אשדוד.
מרכז הישגים - התלמיד במרכז
"התלמיד במרכז"

במרכז הישגים נעשה הכל על מנת להעמיד את היועצים המקצועיים והמצליחים ביותר במגזר הדתי /חרדי מבחינה מקצועית, ובנוסף לייצר חוויה של שייכות לתלמידים. וזאת ע"י מגוון השירותים שיעמיד המרכז לתלמידיו כגון חומר כתוב ולווי של אנשי מקצוע יאפשר להם יתרון על פני כל יועץ אחר בתחום הנאלץ להתמודד לבד מול אתגרי המקצוע.

"ליווי מקצועי ועסקי להצלחה"

בנוסף לתהליך הסופרוויז'ן יקבל בוגר מרכז הישגים לווי והדרכה של עד חצי שנה מסיום הלימודים ,הלווי וההדרכה כוללים עזרה והכוונה בצעדים הראשונים של הבוגר כיועץ, עזרה בנוגע לפתיחת הקלינקה כיצד נכון לשווק? מה נכון להגיד? בזמן הייעוץ הוא יקבל הנחייה איך לפעול בצורה היעילה.
מטרת הלווי לספק לבוגרים תחושת ביטחון בתחילת הדרך המקצועית והענקת שירות ייחודי לקלייניקטים שלהם.

"קלינקת הישגים"

למרכז הישגים קליניקה עם אנשי מקצוע פסיכולגים עובדים סוציאליים והיועצים המצטיינים של המרכז השיגים, התלמדים המצטיינים יכולים להשתלב בקלינקה של המרכז, בלווי הדרכה והכוונה.