סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > המכללה למינהל קמפוס בני ברק

המכללה למינהל קמפוס בני ברק

המסלול האקדמי - קמפוס חרדי

קטגוריה: מכללות אקדמיות חרדיות ודתיות (M.A, B.A)
מיקום: בני ברק
אופי המוסד: חרדי
קהל יעד: מסלולים נפרדים לנשים ולגברים
אזור: מרכז
מסלולים ותוכניות:
תואר ראשון לנשים
תואר ראשון לגברים
פסיכומטרי ומכינה קדם אקדמית
כולל מלגות
תואר ראשון לנשים

תואר ראשון בכלכלה - נשים

תואר ראשון במשפטים - נשים

תואר ראשון במדעי המחשב - לנשים

תואר ראשון במדעי ההתנהגות - נשים

תואר ראשון לגברים

תואר ראשון בכלכלה - גברים

תואר ראשון במשפטים - גברים

תואר ראשון במדעי המחשב - לגברים

תואר ראשון במדעי ההתנהגות - גברים

פסיכומטרי ומכינה קדם אקדמית

מכינה קדם אקדמית לגברים

לימודים מותאמים לחרדים במסלול האקדמי - קמפוס בני ברק
המכללה למינהל קמפוס בני ברק היא שלוחה של "המסלול האקדמי המכללה למינהל" וממוקמת במגדלי "שקל" במרכז בני ברק. בקמפוס החרדי מסלולי לימוד מגוונים לתואר ראשון: משפטים, מדעי המחשב, מדעי ההתנהגות,כלכלה וניהול.
החזון של המכללה, לקחת חלק בשילוב האוכלוסייה החרדית בעולם התעסוקה של מחר, בא לידי ביטוי בקמפוס ייעודי המותאם לצרכים הספציפיים של המגזר באווירת לימודים חרדית ותומכת: ימי לימוד נפרדים לנשים ולגברים, שעות לימודים גמישות ונוחות המותאמות לאנשי משפחה, מלגות, ותקנון הקמפוס קובע סטנדרטים לשמירה על צניעות והפרדה בין שעות הלימוד של הגברים והנשים.
כך למעשה ממקמת המכללה את הסטודנט החרדי במרכז ומאפשרת לו להמשיך לנהל ולשמור על אורח חיים צנוע תוך כדי לימודיו לתואר.
לימודים במכללה למינהל
הקורסים של המכללה למינהל המסלול האקדמי מועברים על ידי מיטב המרצים בארץ, בעלי ניסיון הן בעולם האקדמי וכן בעולם העבודה. התפיסה המנחה אותנו היא שילוב בין לימודים אקדמיים לבין הקניית ידע מקצועי יישומי. עקרון זה, הבא לידי ביטוי בתחומי הלימוד, ניכר בתוכניות הלימודים הייחודיות שאנו מציעים, בדרכי ההוראה שלנו ובבחירת הסגל האקדמי. הלימודים מעניקים לסטודנטים לא רק ידע רחב, אלא גם יכולת ליישמו באופן מעשי בתחומי הלימוד השונים ובמגוון רחב של תפקידים.
תנאי הקמפוס
למכללה חשוב לספק לסטודנטים תנאי לימוד משופרים: הלימודים מתקיימים בכיתות לימוד חדשות ונוחות, במעבדת מחשבים וערכות מולטימדיה חדישות, ספריות עדכניות, גישה נוחה למאגרי מידע ממוחשבים, פינות לימוד המאפשרות לימוד בצוותא ופינת קפה.
השתלבות הבוגרים בשוק העבודה

הכלים היישומיים הנרכשים מסייעים להשתלבות מהירה ומוצלחת בשוק העבודה ומספקים לבוגרי המכללה יתרון חשוב ומגוון אפשרויות לפרנסה.
במסגרת התואר נהנים הבוגרים והסטודנטים מיחידה ייעודית להכוון תעסוקתי - "מרכז קריירה", אשר פועלת יחד עם פורום הבוגרים לעזור ולסייע במציאת עבודה ויצירת קשרים להמשך הדרך. המכללה מאמינה כי השקעה במסגרות אלו מייצרת כמות גדולה של בוגרים מכווני מטרה עם ידע תיאורטי ומעשי בעל ערך רב עבור המעסיקים בשוק.