סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > חיפוש לימודים גבוהים > הקמפוס החרדי - מכון לנדר

הקמפוס החרדי - מכון לנדר

קטגוריה: מכללות חרדיות
מיקום: ירושלים
אופי המוסד: חרדי
קהל יעד: מסלולים נפרדים לנשים ולגברים
אזור: ירושלים
ראש התכנית: הרב ד"ר שלמה טיקוצינסקי
מסלולים ותוכניות:
תואר ראשון
תואר שני
פסיכומטרי ומכינות
תואר ראשון
תואר שני
פסיכומטרי ומכינות
הקמפוס החרדי - מכון לנדר
הקמפוס החרדי של מכון לנדר, נועד להעניק פתרון מתאים לבוגרי ישיבות ולבוגרות סמינרים חרדיים, לרכוש תואר ראשון במקצוע מבוקש ולהתפרנס בכבוד.
הלימודים מתקיימים בהפרדה מלאה ובימים שונים, בזמנים ובשעות המותאמות לצרכיהם של גברים לומדים ועובדים, ולסדר יומן של נשים חרדיות עובדות ובעלות משפחה.
הקמפוס החרדי של מכון לנדר ממוקם ברח' כנפי נשרים 24 בירושלים. מדובר במקום מרכזי ביותר, במרחק הליכה או נסיעה קצרה מן השכונות החרדיות של העיר ובסמיכות למרכזי הקניות והעסקים של הציבור החרדי.
יחס אישי
הקמפוס החרדי של מכון לנדר מתאפיין באוירה משפחתית, באוזן קשבת ובטיפול אישי בכל תלמיד ותלמידה. גישתנו הפדגוגית גורסת כי לקשר ישיר ורציף של התלמיד עם צוות המורים וההנהלה, ישנה חשיבות מכרעת להתקדמותו בלימודיו. אנו מאמינים בחשיבותו של התחום הבלתי פורמלי הסובב את לימודי התואר הפורמליים, ובחשיבותם של היחסים הבינאישיים שבין התלמיד לבין אנשי הצוות.
הנהלה
בראש הקמפוס עומד הרב ד"ר שלמה טיקוצינסקי, בוגר ישיבת פוניבז' בבני ברק, ובעל תואר שלישי מן האוניברסיטה העברית בירושלים.
הרב טיקוצינסקי הוא בוגר תוכנית 'סכוליון' באוניברסיטה העברית לדוקטורנטים מצטיינים, ובעל נסיון בארגון קבוצות דיון ומחקר במכון ון-ליר בירושלים. פרסם ספרים תורניים, ביוגרפיות ומאמרים, ופרסומים אקדמיים אחרים.
מידע נוסף
לימודים נוספים

הקמפוס גם מציע לימודי תואר שני (M.A.) ביהדות, למסיימי תואר ראשון במנהל עסקים או בתחום אחר, במסגרת בית הספר ללימודי היהדות של מכון לנדר.

הקמפוס מציע לימודים עיוניים מגוונים, בנושאים כמו: היסטוריה והגות יהודית, תנ"ך ותושב"ע, וכן התמחות בחינוך יהודי, מפי טובי המרצים האקדמיים והתורניים.