סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > כוונה - אימון לתוצאות בגישה יהודית

כוונה - אימון לתוצאות בגישה יהודית

הכשרת מאמנים, קואצ'ינג, הנחיית קבוצות

קטגוריה: לימודי טיפול, אימון והנחייה
מיקום: ירושלים
אופי המוסד: דתי
קהל יעד: מסלולים נפרדים לנשים ולגברים
אזור: ירושלים
ראש המכון: מתי וכסלר
מסלולים ותוכניות:
קורסים ולימודי תעודה לנשים
לימודי תעודה
קורסים ולימודי תעודה לנשים

הנחיית קבוצות

מודעות עצמית יהודית

לימודי תעודה
כוונה - אימון לתוצאות בגישה יהודית
מטרתנו:

- לאפשר לכל אדם גישה לעבודה פנימית ולהתפתחות אישית, שתאפשר לו לאחד באופן שלם את הכוחות השונים שבקרבו, לכדי פעולה בשמחה ויצירתיות.
- לפתח את מקצועות ההתפתחות האישית, ולהכשיר מאמנים, מטפלים, מנחי קבוצות, מחנכים ומנהיגים שיובילו אנשים נוספים להישגים יוצאי דופן בעולם המעשה, מתוך התבוננות פנימית יהודית.
ברוח זו "כוונה" מכשירה מאמנים, מטפילם ומנחי קבוצות בגישה יהודית ייחודית. צוות המנחים הראשיים הינם יוצרים מקוריים בתחום ההתפתחות האישית ממקורות יהודיים, חלוצים ומובילים בתחומם המקצועי.

ייחודה של הגישה היהודית היא בהבנה עמוקה של נפש האדם, מה מניע אותה, וכיצד מאחדים את העולמות השונים שבתוכנו. כוונה הוא מצב שבו אנו פועלים בהרמוניה עם כל כוחותינו, בוחרים ועושים את מה שנועדנו לעשות.
מקצוע האימון
אימון הינו מקצוע שקיים כ-40 שנה ועוסק בהתפתחות אישית והשגת מטרות. לאימון יש תיאוריה ופרקטיקה, התיאוריה עוסקת בשיטות ומודלים של התפתחות אישית והצלחה. הפרקטיקה היא סידרת שיחות קצרה ובה כלים מקצועיים היוצרת שינוי אצל המתאמן, כך שהוא משיג את יעדיו מתוך התפתחות אישית. בשנים הקרובות העוסקים בתחומי ההתפתחות האישית, שלמדו ורכשו השכלה מסודרת ושיטתית בתחום יתבלטו במקצועיותם, לעומת העוסקים בכך בחובבנות.
קורס הכשרת מאמנים של כוונה
קורס המאמנים בכוונה אינו רק הקורס היחיד בעולם כולו המבוסס על גישה יהודית מקורית, גם בתיאוריה וגם בפרקטיקה. הוא עומד בדרישות לשכת המאמנים. והוא גם היחיד בישראל שנבדק מחקרית על ידי האוניברסיטה העברית ונמצא יעיל ביותר. זהו אחד הקורסים היסודיים ביותר בארץ בהיקף השעות, והמעשיים ביותר בהיקף ההתנסות בשטח. הקורס בנוי כך שהוא מאפשר לך להצליח ולא רק לקבל תעודה, ונותן לך מסגרת מקצועית ואישית גם אחרי הקורס.

הקורס בן 180 שעות אקדמאיות, נמשך 27 מפגשים שבועיים שבסופם תהיה זכאי לקבל תעודת "סיום קורס מאמנים" מטעם כוונה אשר תאפשר לך להמשיך ליחידת הסטאז' המקצועי לקבלת תעודת מאמן מוסמך, ואף להמשיך באחת ממסגרות ההמשך המעניקות ליווי עד להצלחה. במסגרת הקורס תהיה זכאי לקבל תהליך אימון אישי על ידי מאמן מוסמך במחיר מוזל.
עוד במסלול הכשרת המאמנים:
סטאז' מקצועי להסמכה - המפתח להצלחה

לקפוץ למים, ולאמן אנשים אמיתיים בהצלחה, בזכות ההדרכה הצמודה.

התמחות מקצועית

ללמוד את הסודות המקצועיים של אימון בתחומי חיים ספציפיים, קיצור דרך להצלחה שלך ושל לקוחותיך.

קהילת המאמנים שלנו

לשמור על קשר, לשמור על כושר! מסגרת תומכת ומפרה לצמיחה אישית ומקצועית, ששומרת אותך במשחק. נפגש אחת ל 3 שבועות להדרכה מקצועית, ללימוד, לחלוק הצלחות והתמודדויות מקצועיות ושיווקיות ולתמוך איש ברעהו בדרך החדשה.