סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > מכללת אחוה

מכללת אחוה

קטגוריה: מוסדות אקדמיים
מיקום: צומת אחים
אופי המוסד: כללי
קהל יעד: מסגרת מעורבת
אזור: דרום
נוסד: תשל"א
מסלולים ותוכניות:
קורסים ולימודי תעודה לנשים
פסיכומטרי ומכינה קדם אקדמית
תחומי התמחות בלימודי חינוך והוראה
תואר ראשון
לימודי תעודה
תואר שני (כללי)
קורסים ולימודי תעודה לנשים
פסיכומטרי ומכינה קדם אקדמית

השלמת בגרויות

תחומי התמחות בלימודי חינוך והוראה
תואר ראשון
לימודי תעודה
תואר שני (כללי)
הקמפוס האקדמי אחוה
מכללת אחוה נוסדה בשנת 1971 ופועלת כעמותה עצמאית משנת 1994. כיום, קמפוס אחוה מאגד בתוכו שתי מכללות אקדמיות, מכינה קדם אקדמית ויחידות מקצועיות נוספות המציעות תכניות ושירותים ייחודיים בתחום החינוך, ההשכלה והתרבות.
המכללה האקדמית אחווה חרטה על דגלה הקפדה על איכות ומצוינות בפעילות
האקדמית, ברמת ההוראה ובשירות לסטודנט.
הלימודים מתנהלים באווירה נעימה ואיכותית, בקבוצות למידה קטנות המאפשרות קשר אישי בין המרצה לסטודנט, תוך הקפדה על איכות ההוראה ועל רמה אקדמית גבוהה. מאמץ רב מוקדש לטיפוח הסטודנטים הלומדים במכללה. הדבר מוצא את ביטויו במערך סיוע מורחב המוצע לסטודנט וכולל:מימון של עד 100% משכ"ל, מלגות הצטיינות ומלגות נוספות. יעוץ אישי וסיוע בבחירת מקצוע, סיוע ללקויי למידה, חונכות אישית, ותמיכה במשרתים במילואים.
אחוה - המכללה האקדמית לחינוך
המכללה האקדמית לחינוך מעניקה תואר אקדמי בחינוך.B.Ed בשלושה עשר חוגים מגוונים ומעניינים הנדרשים במערכת החינוך ומחוצה לה. בנוסף, מציעה המכללה תכניות ייחודית להסבת אקדמאים להוראה ומערך מקצועי ועשיר של תכניות לימוד למורים בפועל הסוללים את התבססותם ואת התפתחותם בקריירה.
המכללה האקדמית אחוה
המכללה מלמדת לקראת תואר ראשון B.A ו- . B.Sc של אוניברסיטת בן גוריון, ונסמכת על ניסיון האוניברסיטה ושמה הבינלאומי.
בימים אלו קיבלה המכללה הכרה כמוסד אקדמי עצמאי, ומשנה זו ניתן יהיה ללמוד לתואר . B.Sc מדעי החיים של המכללה האקדמית אחוה.
עוד בקמפוס...
המכינה הקדם אקדמית

המכינה הקדם אקדמית מציעה מגוון תכניות להשלמה, שיפור ושדרוג של תעודת הבגרות.בוגרי המכינה יוכלו להמשיך בלימודים מקצועיים ואקדמאים ובתחומי לימוד יוקרתיים ומבוקשים במוסדות השונים להשכלה הגבוהה. התכניות מותאמות אישית לצרכיו וליכולתיו של הסטודנט.

המרכז ללימודים כלליים

המרכז ללימודים כלליים מציעה תכניות מגוונות של השכלה, העשרה ותרבות לציבור הרחב. היחידה כוללת בתוכה גם בית ספר לותיקים

עושים בקמפוס האקדמי אחוה

הקמפוס האקדמי אחוה רואה בעשייה ערך. באחוה מאמינים שכדי להצליח ולהגשים חלומות ומטרות צריך לעשות. אנו מאמינים ביכולת של כל סטודנט לקדם את עצמו ואת סביבתו ע"י בחירה בעשייה, וזאת מתוך תפיסה שהעשייה היא חלק בלתי נפרד מהלמידה והיא חשובה לא פחות מהידע.
במסגרת "עושים" הקמפוס מזמין את הסטודנטים לפעול, ולעשות ובמקביל מציע פעילויות מעוררי השראה כמו הרצאות מיוחדות, מופעים, הצגות ועוד.
כמו כן, מפעיל הקמפוס האקדמי אחוה את קתדרה עממית ומציע הרצאות ללא תשלום בימי שישי ("שישי אקדמי") ואירועי תרבות (מוצ"ש תרבות) אחד לחודש.