סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > אמן - המרכז לאמנות חזותית

אמן - המרכז לאמנות חזותית

תני לאמנות לדבר

קטגוריה: לימודי אמנות ועיצוב לציבור הדתי/ חרדי
מיקום: רחוב זכרון יעקב 5 ירושלים
אופי המוסד: חרדי
קהל יעד: נשים בלבד
אזור: ירושלים
נוסד: תשס"ב
מס' סטודנטיות: 360
מנהלת: רבקה ורדי
מסלולים ותוכניות:
קורסים ולימודי תעודה לנשים
תואר ראשון לנשים
פסיכומטרי ומכינה קדם אקדמית
לימודי תעודה
כולל מלגות
קורסים ולימודי תעודה לנשים

לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית - לנשים

פוטושופ ואמנות דיגיטלית

לימודי עיצוב פנים - לנשים

שילוב אומנויות

תכשיטנות / צורפות

יזמות עסקית ממוקדת אמנות

תואר ראשון לנשים

תואר ראשון בעיצוב - לנשים

תואר ראשון באדריכלות - לנשים

תואר ראשון באמנות - לנשים

פסיכומטרי ומכינה קדם אקדמית

מכינות קדם אקדמיות

לימודי תעודה

צילום ומדיה דיגיטלית

הדרכת אמנות

תכשיטנות / צורפות

קרמיקה / קדרות

אמנות בינתחומית / שילוב אמנויות

"אמן" - המרכז לאמנות חזותית לציבור החרדי
"אמן" - המרכז לאמנות חזותית לציבור החרדי, הוא מרכז ללימודי אמנות יחיד מסוגו בירושלים ובארץ כולה המיועד לציבור החרדי ומשלב בתוכו לימודי תואר ולימודי תעודה בתחומי האמנות השונים ופעילות קהילתית נרחבת.
יש לך ידיים טובות? כישרון ואהבה לאמנות? בואי להפוך אותם למקצוע – ב"אֹמן"!
"אֹמן", השוכן בלב שכונת רוממה שבבירה, הוקם בשנת התשס"ב (1992) ביוזמת אגף האמנויות, מינהל תרבות ופנאי, המחלקה לאמנות פלאסטית והאגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים, בשיתוף עם המינהל הקהילתי על שם גרוס.
"אמן" הוא בית היוצר לטיפוח האמנות , לפעילות ולעשייה תמידיים בתחום האמנות והוא שם לו למטרה לקדם ולטפח את האוכלוסייה החרדית אותה הוא משרת.
מקצועיות ומצויינות!
במהלך השנים רכש "אמן" שם והוקרה בקהילה המקצועית הכללית בהציעו את המיטב ברמה הגבוהה ביותר מבחינת סגל ההוראה ומבחינת הציוד הטכני הנמצא במקום.
השילוב המבורך של מיטב אנשי המקצוע ואמנים יוצרים, לצד ציוד טכני מאובזר ומשוכלל מהמתקדמים בתחומי האמנות מעמידים לרשות הסטודנטיות הרכב ייחודי של תחומי ידע וניסיון מקצועי עשיר.
אמנות - הפיתוח האישי שלך
"אמן" דוגל בנתינת כלים איכותיים וחדשניים ומעודד את התפתחותן האישית של הסטודנטיות תוך שימת דגש על מקומה של האמנות ככלי ליצירת שפה ייחודית והעצמה אישית.
במסגרת זו מקיים "אמן" פעילות רבת דיספלנות מקצועיות ורבת משתתפים והוא מציע לימודי תואר ולימודים לרכישת מקצוע לצורך פרנסה בתחומי האמנות.

"אמן" נותן מענה לאוכלוסיה על כל זרמיה ורבדיה בתוך הציבור החרדי עצמו והוא מיועד בשלב זה לנשים בלבד. מטרת "אמן" לתת מענה לצורך ולרצון ללמודי מקצוע לנשים בציבור החרדי בתחומי האמנות השונים , לשם יצירת אפשרויות תעסוקה כשכירות וכעצמאיות, לצד פעילות אמנותית קהילתית ענפה למגוון אוכלוסיות החל מהגיל הרך, וכלה בקשישים ואוכלוסיות מיוחדות.
לימודי תואר ותעודה - "תני לתואר לדבר"
החטיבה ללימודי תואר

"אמן" פותח בפני הציבור אפיקי למידה חדשים ומאפשר לסטודנטיות לימודים גבוהים בתחומי האמנות והארכיטקטורה עם התואר היוקרתי של “בצלאל” האקדמיה לאמנות ועיצוב . הלימודים ב"אמן- בצלאל" מעניקים תואר ראשון באמנות פלאסטית B.FA ותואר ראשון בארכיטקטורה B.ARC
חדש!!! - המחלקה לתקשורת חזותית מעניקה תואר ראשון "בוגר בעיצוב" B.Des
"אמן'' נותן לתואר לדבר ומאפשר לנשים לרכוש את התואר היוקרתי והמבוקש.

החטיבה ללימודי תעודה

החטיבה ללימודי תעודה מזמינה את בעלות הנטייה והכישרון האמנותיים את בעלות המעוף והדמיון היצירתי להשתלב בלימודים דו שנתיים מכווני תעסוקה בתחומי האמנות, הצילום, הצורפות, הקרמיקה ועיצוב פנים ובסיומם במעגל העבודה.
החטיבה פועלת מזה כ- 15 שנים בהן צברה מוניטין של איכות מקצועית בכל התחומים ובאווירה המיוחדת המתאימה לציבור החרדי.
הלימודים בחטיבה מוקפדים וממוקדים בחומר למידה מקצועי ורלוונטי המקנה יכולות טכניות ויצירתיות גבוהות במיוחד.
החטיבה דוגלת בהקניית ידע מקצועי ע"י סגל הוראה נבחר ובנתינת כלים איכותיים וחדשניים, לשם כך היא מעמידה לרשות הסטודנטיות מכשור מקצועי מתקדם ומעודדת את התפתחותן האישית תוך שי

"חממת אמן"

"אמן" הוא בית לשוחרות האמנות המאפשר לבוגרות להמשיך וליצור ביחד גם בשנים הבאות בסדנאות של כל מחלקה ומחלקה. תוכנית החממה מאפשרת לבוגרות להמשיך לדבר אמנות ולהתפתח ולהיות אמניות עצמאיות ויוצרות. בתום מסגרת לימודים מלאה של שנתיים, תוענק תעודת גמר של “אמן” מטעם עיריית ירושלים ומשרד התרבות .

התקשרי עכשיו
למכללת אמן:
073-7576144