סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > מכללת חבד אשקלון

מכללת חבד אשקלון

לימודי הנדסאים בשילוב לימודי קודש לבנות

קטגוריה: לימודי הנדסאים
מיקום: אשקלון
אופי המוסד: חרדי
קהל יעד: נשים בלבד
אזור: דרום
מסלולים ותוכניות:
תואר ראשון לנשים
כולל מלגות    כולל מעונות
תואר ראשון לנשים

תעשייה ניהול ושיווק (הנדסאים)

עיצוב מדיה חדשה (הנדסאים)

לימודים עם חוויה - המכללה להשכלה גבוהה
המכללה נותנת מענה לתלמידות דתיות וחרדיות המחפשות לימודי מקצועי באווירה ואופי יחודיים המשלבים לימודים ברמה גבוהה יחד עם דגש על יחס אישי, ומסגרת חוויתית ומחזקת.
במקביל ללימוד המגמה ניתן מענה של לימודי מדרשה מרתקים ומגוונים,, שבתות חיזוק, סיורים מותאמים והתוועדויות מעוררות.
למעוניינות ישנה אפשרות למגורים ולמלגות.
ללמוד עיצוב מדיה – מקצוע מבוקש
אנו חיים בעידן שבו מדיה היא הכול. מרגע שקמים בבוקר ומושיטים יד אל הסלולארי, או מדליקים את המחשב, אינסוף מסרים ויזואליים מתקיפים את תודעתנו ומתחרים על פיסה של תשומת לב. במציאות כזו נדרשים מעצבים, פרסומאים ואנשי שיווק להמציא את עצמם כל הזמן מחדש, לרגש, לעניין ולהפתיע. התכנית ללימודי הנדסאים במגמת עיצוב מדיה מאפשרת לסטודנטיות להתנסות בכל שלבי התהליך העיצובי ומכינה אותן לעבודה במקצוע המשלב יצירתיות ושליטה טכנית.

הלימודים מתרכזים בהקניית כלים להעברת מסרים ויזואליים, תוך שימוש במיומנויות טכנולוגיות וממוחשבות. במסגרתם, מושם דגש על תכנים מעשיים ולימוד של תוכנות גרפיות - פוטושופ, פלאש, אילוסטרייטור, אינדיזיין ועוד. ותכנים שונים, כגון: עיצוב אריזות, הפקת מצגות, עיצוב ממשקים, אנימציה, פרסום ושיווק, הקמת אתרי אינטרנט, עיצוב דפי נחיתה ועוד.
ללמוד הנדסת תעשיה וניהול – לקחת חלק בעולם המסחר
ככל שהכלכלה הגלובלית תופסת תאוצה, הדרישה למומחים בניהול תהליכי סחר, יבוא, יצוא והפצה עולה. מגמה זו בולטת בישראל במיוחד בשנים האחרונות, המאופיינות בנטייה גוברת להסתמך על יצור הנעשה במדינות המזרח הרחוק.

הסטודנטיות מקבלות הכשרה בתפקידים ותחומים הקשורים ברכש, מערכות מלאי ומערכות מידע. לומדות כיצד להניע עובדים, לפקח על תהליכי יצור, לתכנן שרשראות אספקה ולבקרן. מתרגלות שימוש במערכות מחשוב לוגיסטיות ומפתחות מיומנויות עבודה בצוות. תכני הלימוד כוללים כלכלה תעשייתית, חשבונאות ותמחיר, סחר בינלאומי, רישוי ומכס, ניהול פרויקטים, תכנון ובקרה ועוד.
מידע נוסף
שילוב לימודי קודש במדרשה

המסגרת מהווה פלטפורמה המשלבת לימודי קודש ולימודי מקצוע ברמה גבוהה ביחס אישי המבוססים על המוטו של חב"ד 'כל הלב לכל אחד'.


סגל הוראה

צוות המורים במגמות כוללים אנשי מקצוע מצויינים מעולמות התוכן השונים מתוך מכללת אשקלון.
צוות המורים במדרשה כוללים רבנים ונשות חינוך מהשורה הראשונה בחסות אגודת חב"ד אשקלון.


תעודה

בוגרות התכנית זכאיות לקבל תואר הנדסאי מטעם מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע), בשיתוף עם בית הספר להנדסאים של המכללה האקדמית אשקלון. התעודה מאפשרת לבוגרות להירשם בעתיד להמשך לימודי הנדסה.

התקשרי עכשיו
למכללת חב"ד אשקלון:
073-7576115