סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > מכללת עוצמה

מכללת עוצמה

לגוף ולנפש - קורסים מקצועיים לנשים באוירה דתית

קטגוריה: הכשרה מקצועית ולימודי תעודה
מיקום: קריית מלאכי
אופי המוסד: דתי תורני
קהל יעד: נשים בלבד
אזור: דרום
מסלולים ותוכניות:
קורסים ולימודי תעודה לנשים
לימודי תעודה
קורסים ולימודי תעודה לנשים
לימודי תעודה

סייעות לגיל הרך

הנהלת חשבונות / חשבות שכר

מכללת עוצמה
במצב החברתי-כלכלי במדינת ישראל כיום, יש צורך בהכשרה מקצועית, אשר תאפשר השתלבות בשוק העבודה במקצועות ריאליים. מכללת עוצמה מציעה קורסים מגוונים, המיועדים לכלל האוכלוסייה ולציבור הדתי והחרדי בפרט, ומקנה תעודה מוכרת אשר פותחת דלתות.
מכללת עוצמה הוקמה כהמשך לפעילות של מכון אליה אשר מכשיר אברכים ובעלי פוטנציאל למקצועות קודש בציבור הדתי והחרדי, בכדי שיוכלו להתפרנס בכבוד. מכללת עוצמה זוכה לשיתוף פעולה של משרדי ממשלה, ומבטיחה הכשרה של האוכלוסייה הבוגרת, כאמצעי לשדרוג מקצועי ותעסוקה.
מכללת עוצמה מאפשרת לכלל הציבור ובעלי פוטנציאל לימודים ברמה גבוהה, להשתלב בעבודה מעשית כאשר ההכשרה ניתנת ע"י טובי המרצים אשר הוסמכו להעניק תעודות המוכרות בשוק העבודה.
לימודים במכללת עוצמה
הלימודים במכללה הינם במסגרת לימודי בוקר או ערב, בשלוחות הפרוסות בכל רחבי הארץ.

כל המבחנים של מכללת עוצמה הנם מבחנים המוכרים על ידי האיגודיים המקצועים או משרדי ממשלה המעניקים את התעודות המבוקשות בשוק העבודה.
שילוב והכוונה במעגל העבודה
מכללת עוצמה מאפשרת למצטיינים להשתלב במעגל העבודה במקצועות אשר נלמדו, בעקבות הדרישה הגדולה והפניות הרבות המתקבלות בכל יום, על ידי חברות כוח אדם, פניות מעסיקים ואחרים.

מכללת עוצמה משלבת בתוכה אנשי מקצוע מקצועיים אשר מכוונים את הציבור בבחירת התחום בו מעוניינים להשתלב בשוק התעסוקה. גם לאחר סיום הלימודים ניתן לקבל הכוונה מלאה על ידי צוות מקצועי המכיר את השוק, לשם השתלבות במעגל העבודה במגוון המקצועות הקיימים.