סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > אוניברסיטת אריאל בשומרון

אוניברסיטת אריאל בשומרון

אקדמיה פורצת דרך

מדעי המחשב
מדעי המחשב ומתמטיקה
תוכנית הלימודים המוצעת במסגרת המחלקות למדעי המחשב ומתמטיקה מעניקה לבוגרים את הכלים לפעול במציאות הטכנולוגית המתפתחת ומכשירה אותם לראייה מערכתית כוללת ע"י שימוש בכלי תכנון ואנליטיקה. התוכנית מציעה מגוון אפשרויות לתעסוקה על ידי הקניית הכלים המתאימים והמעודכנים ביותר לפתרון בעיות בעולם המודרני.

תוכנית לימודים זו מקנה ידע נרחב במדעי המחשב. היא מכשירה כוח אדם מקצועי ומיומן, אשר בקי בהיבטים השונים של מקצוע זה והידע שלו נרחב מספיק כדי לספק פתרונות מועילים להתפתחויות החדשות בתחומים השונים.
הלימודים
הנושאים הנלמדים כוללים הבנת מבנה המחשב ודרכי פעולתו, שפות תכנות וטכניקות תכנות מתקדמות, אלגוריתמים לפתרון בעיות שונות ומודלים מתמטיים למכונות חישוב ושפות.

המטרה היא להקנות לסטודנטים כלים לחשיבה אנליטית, ידע והבנה בדרכי הפעולה של מחשבים והשימוש בהם, וכן ניסיון מעשי בתכנון ובבניה של מערכות תוכנה.

ההכשרה תאפשר לבוגרי המסלול להשתלב בצורה מהירה יותר בעבודה בתעשייה וכן תעניק להם את האפשרות להמשיך לתארים מתקדמים יותר במדעי המחשב.

תוכנית הלימודים במחלקה למדעי המחשב והמתמטיקה מכשירה את הסטודנטים לראייה מערכתית כוללת על ידי שימוש בכלי תכנון ואנליטיקה.

התמחויות: מדעי המחשב וביו-אינפורמטיקה. :אודות המסלול