סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > אוניברסיטת אריאל בשומרון

אוניברסיטת אריאל בשומרון

אקדמיה פורצת דרך

מדעי החברה (רב תחומי)
התכנית הדו חוגית ברב תחומי במדעי החברה והרוח
המחלקה הרב-תחומית עוסקת במגוון רחב של נושאים, ולמעשה זהו יתרונה על פני מחלקות אחרות. היא מיועדת לאנשים המבקשים לרכוש השכלה מגוונת, ולאו דווקא התמקצעות בתחום מסוים.

תוכנית הלימודים במחלקה הרב-תחומית היא שילוב תכנים של כל מחלקות הפקולטה למדעי החברה והרוח, ומטרתה להעשיר את ידיעותיו של הסטודנט לתואר ראשון במגוון תחומים. תוכנית הלימודים בת 128 נקודות זכות, ומורכבת מארבע חטיבות לימוד (קיימת אופציה של חמש חטיבות לימוד) שאותם בוחר הסטודנט/ית מתוך תשע חטיבות לימוד שיפורטו בהמשך. התוכנית היא ייחודית וגמישה, ומאפשרת לסטודנטים "סלי בחירה" שונים ומגוונים של לימודים ע"פ נטיותיהם וכישוריהם, תוך הקפדה על כללים מפורטים ועל רמה אקדמית הולמת:

•היצע הקורסים הקיימים ממחלקות אחרות בפקולטה כמו: מדעי המדינה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, קרימינולוגיה, תקשורת, מדעי ההתנהגות ומורשת ישראל.
•מסלולי לימוד ייחודיים לאנשי כוחות הביטחון.

פתיחות מרבית ניתנת להעדפותיו של הסטודנט, לכישוריו, וללוח זמנים מגביל, ומשום כך מתאימה במיוחד לציבור משכיל המעוניין להעמיק את ידיעותיו בתחומי הרוח, למתלבטים שעדיין לא מיקדו את תחום העניין שלהם, וכן לאנשים עובדים שסדר יומם תלוי במקום עבודתם.