סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > כוונה - אימון לתוצאות בגישה יהודית

כוונה - אימון לתוצאות בגישה יהודית

הכשרת מאמנים, קואצ'ינג, הנחיית קבוצות

אימון אישי / קואצ'ינג

קורס מאמנים בכוונה
"כוונה" שמה לעצמה כמטרה את ההתפתחות האישית מתוך התבוננות פנימית יהודית, של כל אדם לכדי פעולה בשמחה ויצירתיות. וברוח זו היא מכשירה מאמנים, מטפילם ומנחי קבוצות בגישה יהודית ייחודית שיובילו אנשים נוספים להישגים יוצאי דופן בעולם המעשה.

צוות המנחים הראשיים הם יוצרים מקוריים בתחום ההתפתחות האישית ממקורות יהודיים, חלוצים ומובילים בתחומם המקצועי.

ייחודה של הגישה היהודית היא בהבנה עמוקה של נפש האדם, מה מניע אותה, ואיך מאחדים את העולמות השונים שבתוכנו. כוונה הוא מצב שבו אנו פועלים בהרמוניה עם כל הכוחות שלנו, בוחרים ועושים את מה שנועדנו לעשות.

אימון בגישה יהודית
המקורות היהודיים עשירים מאד בתשובה לשאלה מהו אדם, מהם כוחות הנפש באדם וכיצד מניעים אותו. כמאמנים אנו לוקחים את אותם רעיונות ומתרגמים אותם לפרקטיקה מקצועית מדויקת ובהירה.

את המאמן בגישה היהודית מנחים העקרונות הבאים: העיקרון הראשון שעליו עומד האימון בכוונה הוא לדון לכף זכות. העיקרון השני הוא שהאדם כמי שנברא בצלם אלוקים יכול ליצור כרצונו את חייו. העיקרון השלישי הוא מיקוד בהתפתחות האישית ולא בפעולות כשלעצמן.
העיקרון הרביעי הוא ששינוי אמיתי ובר קיימא מתרחש מבפנים.

קורס המאמנים בכוונה הוא אינו רק הקורס היחיד בעולם כולו המבוסס על גישה יהודית מקורית, גם בתיאוריה וגם בפרקטיקה. הוא עומד בדרישות לשכת המאמנים. והוא גם היחיד בישראל שנבדק מחקרית על ידי האוניברסיטה העברית ונמצא יעיל ביותר. זהו אחד הקורסים היסודיים ביותר בארץ בהיקף השעות, והמעשיים ביותר בהיקף ההתנסות בשטח. הקורס בנוי כך שהוא מאפש
כל משתתף בקורס חווה ומתנסה במספר תהליכים במקביל
רכישת הידע התיאורטי, האימון האישי שלי כאדם, התהליך הקבוצתי, רכישת המיומנות המקצועית והכול ביחד. כמובן שכל התהליכים האלה מתרחשים במקביל בקורס בכל מפגש ומפגש, וההרמוניה שנוצרת מלימוד מקורות שהופך לתרגול מעשי ושיתוף חוויתי בקבוצה, יוצר שלם הגדול מסכום חלקיו.

אנו מזמינים אותך למסע רוחני, מקצועי, אישי וקבוצתי מעורר השראה, שבו אנשים עוברים למימוש הפוטנציאל החבוי בהם בשמחה ובהנאה.

הקורס בן 180 שעות אקדמאיות, ונמשך 27 מפגשים שבועיים שבסופם תהיה זכאי לקבל תעודת "סיום קורס מאמנים" מטעם כוונה אשר תאפשר לך להמשיך ליחידת הסטאז' המקצועי לקבלת תעודת מאמן מוסמך. ואף להמשיך באחת ממסגרות ההמשך המעניקות ליווי עד להצלחה. במסגרת הקורס תהיה זכאי לקבל תהליך אימון אישי על ידי מאמן מוסמך במחיר מוזל.