סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > סיעור מוחות

סיעור מוחות

בית הספר הגבוה ללימודי עיצוב ותקשורת לנשים

עיצוב גרפי
מסלול מכינה גרפיקה למתחילות:

עיצוב, תוכנות גרפיות ותיק עבודות
מסלול בסיס, מקיף ויסודי שאחריו תהפכי להיות מעצבת על. הקורס הינו חובה לכל ענפי התקשורת החזותית.
הקורס שיכניס אותך לעולם העיצוב ויפתח לך את הראש לחשיבה רחבה ומעניינת. הלימודים שיתנו לך את הביטחון לגשת לעבודה. תדעי בדיוק איך לעצב, היכן להניח את הקו החסר, באיזה צבע או פונט לבחור שיעביר את המסר.
תלמדי את התוכנות בצורה יסודית ובשיטה ייחודית הנהוגה בבתי הספר הגבוהים, תיצרי תיק עבודות שיכניס אותך מיד אל שוק העבודה.

הלימודים מתקיימים במעבדות מרווחות וחדישות ביותר,
תוך הקפדה על רמה גבוהה, עדכנית ונעימה. השיעורים
מלויים בחוברות עזר מקצועיות. במודולת העיצוב נלמדים כל יסודות העיצוב ביסודיות ובקו חדשני.

הלימוד מלווה במצגות מרתקות, ובתרגילים יצירתיים.
במהלך הקורס נבנה תיק עבודות פרקטי ומרהיב איתו תוכלי להרשים כל מעסיק. עובדה מוכחת מניסיון של מאות תלמידותינו, העובדות. בסיעור מוחות תקבלי הרבה יותר כלים מדויקים וברורים שיובילו אותך להיות מעצבת גדולה, ויתנו לך בטחון בעבודה.

בסיום הקורס - הגשת פרויקט גמר הכולל תיק עבודות מקצועי ומלוטש ונותן נסיון מושלם בבניית שפה עיצובית וקו אחיד לקמפיין מושלם. במהלך הפרויקט מקבלות התלמידות לווי אישי אחד על אחד על מנת למצות את יכולתיהן ולבנות סגנון אישי.
הקורס היחיד שישאיר בך רושם ושינוי חד ומשמעותי בתום כל יחידת לימוד.
קורס מקצועי, חדשני, מקיף ויסודי.
תוכנית הלימודים משלבת: תאוריה, כללים, הדגמה והתנסות מעשית.

| מודולה 1 | עיצוב ובנית תיק עבודות
הנושאים הנלמדים: טיפוגרפיה, קומפוזיציה, תורת הקוים, תורת הצורות, תורת הצבע, חללים , חשיבה יצירתית, כלים לרעיונאות ועוד. בקורס נבצע: אריזות, כרזות, כריכות ספרים, ניירת משרדית, לוגו, מודעות עיתון, פולדר, סמלים וסימבוליזם, חוברות, אלבום דיגיטלי, מצגות הגשת פרזנטציה, כתיבת פרזנטציה ועוד.

| מודולה 2 | תוכנות
illustrator
indesign
photoshop
התוכנות נלמדות ע”י מורות נשים בלבד (מבית מנטור)
בלעדיות על מנטור בציבור החרדי, בתוספת תרגול ע"י מורות מנוסות.
ניתן לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב:

קורס בוקר:
מפגש חד שבועי, 7 ש"א בכל מפגש.
שעתיים וחצי - לימודי מחשבים, תוכנות Adobe.
ושעתיים וחצי - לימודי עיצוב והכנת תיק עבודות.
משך הקורס: שנה.

קורס ערב:
2 מפגשים שבועיים, 4 ש"א בכל מפגש.
מפגש אחד - לימודי מחשבים, תוכנות Adobe .
מפגש שני - לימודי עיצוב והכנת תיק עבודות.

משך הקורס: שנה.

הקורס מיועד ל: נשים ובנות החפצות להיכנס במקצועיות וביסודיות לעולם הגרפיקה והתקשורת החזותית.

דרישות קבלה: מבחן התאמה, ראיון אישי, ידע בסיסי בהפעלת מחשב.

תעודה: תעודת סיעור מוחות, ותעודת תמ"ת.

מלגות: ניתן להגיש בקשה למלגה.

עיצוב ותוכנות למקצוענים:

הקורס המקיף והמקצועי ביותר במגזר החרדי
רוצה לדעת לעצב את כל ה-WOW שאת רואה? גם אם חשבת שאת בקיאה ואלופה בתוכנות, ורזי העיצוב ידועים לך היטב, יש לנו הפתעה עבורך. קורס עיצוב ותוכנות למקצוענים. תיק עבודות שתבני בקורס אקסטרה יוצר התפעלות שיא. זהו קורס הבנוי בשיטה ייחודית שבנויה על נסיון של 28 שנים ומשתתפים בו מיטב בעלי המקצוע מכל רחבי הארץ. ההתמקצעות תקנה לך ביטחון ותיקח אותך למצוינות שיא שרק היא מוכיחה את עצמה בשוק העבודה.
עיצוב קריאייטיבי:
בקורס החדשני והמקיף ביותר תרכשי כלים מדויקים וברורים שיובילו אותך להיות מעצבת גדולה וייתנו לך ביטחון בעבודה; כללים שיגרמו לעיצוב שלך להיות נכון תמיד; תקשורת חזותית וחשיבה עיצובית ויצירתית; פיתוח רעיונות וטכניקות מתקדמות; היכרות עם עולם הטיפוגרפיה המתקדם ואיכויות טיפוגרפיות, ובקיאות מקסימלית בכללי הטיפוגרפיה; עבודה נכונה בסביבה טיפוגרפית יצירתית וחדשנית; כללים ותאוריות בעיצוב הנגטיב והפוזיטיב.

הנושאים הנלמדים:
עיצוב "flat design" עיצוב אינפוגרפיקה. הקשת הקלאסית והמתחדשת של עולם הצבע הממותג ייצור ובנייה של מוצרים נלווים למותג עיצוב בתלת־ממד וגישות תלת־ממדיות עדכניות בניית סגנונות עיצוב בהתאמה לאישיות המוצר התעדכנות מתמדת בשינויים הדרמטיים בעולם התקשורת החזותית קורס זה יכשיר אותך להיות "מעצבת", בניגוד ל"ביצועיסטית" המתמחה בתוכנות בלבד. במודולה זו שימת דגש מיוחד לנושא הרעיונאות והקריאייטיביות ולבניית אישיות עיצובית עם חותם אישי. העיצוב יוגדר בכללים המעודכנים של 2015-2014.
תוכנות למקצוענים:
הנושאים הנלמדים:
הכרת כל הכלים ומקסימום האפשרויות בתוכנות illustrator ,indesign ,photoshop לימוד נרחב, מעמיק ואטרקטיבי.להצטרפות למודולה זו נדרש ידע בסיסי בתוכנות הגרפיות.
חדש! הדמיות ממוחשבות, טכניקות ליצירת הדמיות לכל מוצר טקסט בסביבה, טיפול בטיפוגרפיה בתוך המרחב ביצועים חדשים ומפתיעים, מקצוענות וקיצור תהליכי עבודה. שימושים מעשיים לבניית מברשות, רקעים, מעברים, טכניקות שימושיות שטרם נראו כמותן שפות עיצוביות רחבות, השראות ודרכי עבודה.

הקורס יונחה על ידי מדריכים של מנטור ומורות מומחיות בעלות ידע רחב בתוכנות ובעיצוב, שעברו השתלמויות בארץ ובחו"ל. התלמידות תקבלנה הכוונה לשילוב רעיונאי ומתקדם של מכמני התוכנה עם כללי העיצוב.

התייחסות מיוחדת לצרכי הגרפיקאיות בשלהי 2015 - 2016: הרצאות מקצועיות לענייני דפוס האופסט בכלל והדפוס הדיגיטלי בפרט, הפקות דפוס מתקדמות, סגירת קבצים, תאימות פלט וצבע, מחירים ותמחור תוצרי דפוס, עבודה מול לקוחות וטיפים לעבודה חסכונית.
משך הקורס: 250 שעות אקדמאיות.

מפגשים: מפגש חד־שבועי של 4 ש"א + מפגשים אישיים לפרויקטים.

הקורס מיועד ל: גרפיקאיות בפועל ולבוגרות סמינרים וקורסים בסיסיים למיניהם.

תעודה: בסיום הקורס - תעודת "סיעור מוחות".

צלצלי עכשיו
לסיעור מוחות:
073-7576122