סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > סיעור מוחות

סיעור מוחות

בית הספר הגבוה ללימודי עיצוב ותקשורת לנשים

יח"צ ופרסום
קופי, יח"צ וכתיבה שווקית:

מסלול מקצועי לשוק העבודה הגבוה או להקמת עסק פרטי
קופי, יח"צ וכתיבה שיווקית:
כתיבה שיווקית אינה דומה לכתיבת עלון או ספר. בכתיבה זו יש חשיבות רבה לתכליתיות ולבהירות השיווקית, שממירה מילים ותוכן למכירות. קופירייטר טוב גורם לקורא להיהפך לקונה, ומנצל את הכישרון שלו כדי לשלוט באנשים דרך המילים. את מוזמנת להתמחות בכתיבת טקסטים שיגרמו שביעות רצון בקרב הלקוחות, ומעבר לכך - פשוט ימכרו מוצרים.

הנושאים הנלמדים:
יסודות הקופי, הכרת קהל היעד, לימוד המוצר וחידוד ה-.U.S.P במקראת הכתיבה, שפה על־פי קוד חברתי, כתיבה בשפות שונות, קופירייטינג פותח, טקסט סוגר, סלוגנים, סיסמה שיווקית, פרופיל חברה, דיוורים ישירים, כתיבה כליווי שיווקי, כתיבת בורשור ועלונים, כתיבת תדמית, כתיבת תוכן לאינטרנט, כתיבת דפי הנחיה ודף הבית, עריכה לשונית לטקסטים, כתיבת שמות לעסקים ולמוצרים.

משך הקורס: 12 מפגשים 48 שעות אקדמאיות.

מפגשים: מפגש חד־שבועי.

הקורס מיועד ל: בוגרות קורס פרסום ("סיעור מוחות" או אחר) ולבעלות כישרון כתיבה.

תעודה: בסיום הקורס - תעודת "סיעור מוחות".

פרסום ופלנינג

מסלול מקצועי לשוק העבודה הגבוה או להקמת עסק פרטי
פרסום מדבר אליך? בואי ללמוד את כל מקצועות הפרסום במסלול המקנה לך סטז' במהלך הלימודים. בין הנושאים הנלמדים: אסטרטגיה, כתיבת בריף, פענוח קראיטיבי של קונספט, כתיבה שיווקית לכל מדיה ועוד. בקורס זה תרכשי ידע ביטחון ופרקטיקה, תפגשי את מיטב המוחות של עולם הפרסום בארץ.

פרסום ופלנינג:
מהמותג עד הפרזנטציה. במסגרת לימודי הפרסום נכיר את כל חלקיו הפעילים של משרד הפרסום, נתמקד בתכסיסי פרסום ובהשתלבות הגרפיקאית במשרד פרסום. בסיום קורס זה תוכלי להשתלב במשרדי הפרסום או לפנות ליזמה פרטית עם ליווי והכוונה.

הנושאים הנלמדים:
מיתוג, יצירת צורך, מעגלי השתייכות, מוצר+תג, שפה חזותית כסמל להשתייכות, מבנה ספר מותג, קריאייטיב, פלנינג, איך מגיעים לרעיון שעובד נכון, חשיבה מחוץ לקופסה, 3 שניות של השפעת הפרסום, חיבור בין עולמות, תכסיסי הפרסום היצירתי, אסטרטגיה, איסוף נתונים ועריכת מחקר, כתיבת בריף, פענוח קונספט, פענוח קהל מטרה, פילוח בינארי, מבנה משרד פרסום, מבנה והגשת פרזנטציה, השתלבות בשוק העבודה הפרטי והעסקי.

הקורס מתנהל כמו משרד פרסום ומטפל בפרויקטים אמיתיים תוך מתן סטאז' לתלמידות. בקורס זה מרצים, מנהלים ועובדים בכירים במשרדי פרסום גדולים בארץ ובעולם. אלו יעניקו לך ידע נדיר וביטחון לצאת לשוק העבודה.

משך הקורס: 120 שעות אקדמאיות.

מפגשים: מפגש חד־שבועי.

הקורס מיועד ל: גרפיקאיות בפועל ולבעלות כישרון ונטייה לפרסום.

תעודה: בסיום הקורס - תעודת "סיעור מוחות".

מלגות: ניתן להגיש בקשה למלגה.
צלצלי עכשיו
לסיעור מוחות:
073-7576122