סטנדר אתר לימודים דתי
חיפוש לימודים > סיעור מוחות

סיעור מוחות

בית הספר הגבוה ללימודי עיצוב ותקשורת לנשים

איור ופיסול דיגיטלי
כל התוכנות וכל המומחים שיהפכו אותך למאיירת ומפסלת דיגטלית עם אופי
קורס ייחודי ומקיף שיתן לך מגוון של טכניקות וכלים. הקונספט של הקורס יהפוך אותך למאיירת עם אופי, ועם אמירה. המהפכה הדיגיטלית לא מדלגת גם על תחום האיור. תחום שכל כך היה מזוהה עם הבעה טבעית וישירה, עובר גם הוא דיגיטציה. כיום, כל מאיירת מתחילה כבר יודעת, כי על מנת להשתלב בעולם האיור היא חייבת לעבור לאיור הדיגיטלי.

33 מפגשים חד שבועיים של 4 ש"א
סה"כ: 132 ש"א
מבנה הקורס:
פוטושופ {5 מפגשים}
היכרות עם תוכנת פוטושופ בכלל ועם הכלים המיועדים למאיירים בפרט שכבות מברשות מסיכות כלי עריכה כלי צביעה פורמטים כלי תיקון ושיפור פילטרים כלי טרנספורמציה ועוד

איור בפוטושופ {3 מפגשים}
מאיור ידני לאיור דיגיטלי, משמעות העבודה עם עט דיגיטלי, טכניקות ושיטות של מומחים לימוד ושיפור טכניקות במספר סגנונות של ציור דיגיטלי רישום בקו ספונטני קו דיגיטלי עבודה בצבע, בחירה נכונה ומדוייקת של צבעים קיצור תהליכי עבודה
עבודה עם טקסטורות ופילטרים עבודה בשכבות עבודה בצבעי שמן.

תוכנת ArtRage
הכרות עם סביבת עבודה ידידותית למאיירים התיחסות לפרספקטיבה, נקודת מגוז הצללות והבהרות אור וצל • שילוב אלמנטים מתוכנות אחרות • עיבוד הציור בסגנון ראליסטי, כולל הצללה ומעברי צבע • הבנת פורטרט וקריקטורה

תוכנת מנגה {5 מפגשים}
מנגה סטודיו - התוכנה שתשדרג לך חווית היצירה והציור. מנגה סטודיו 5 הינה תוכנה לציירים בכלל ולצייר הקומיקס בפרט. התכונה כוללת מגוון כלים רחב ומגוון המאפשר ליצור עבודות ברמת גימור גבוהה.
שימוש נכון בתוכנה הרגלי עבודה כלי העריכה כלי הצביעה סרגלי פרספקטיבה שימוש בתבניות שימוש בתלת מימד כלים ליצרית משבצות קומיקס ועוד.

ציור אבסטרקטי {2 מפגשים} - אמנות קונספט ייחודית ומודרנית בטכניקות מתקדמות

קישוט ומיתוג קירות {2 מפגשים}

ארכיטקטורה של החלל {2 מפגשים}
תוכנת זיבראש {10 מפגשים}
תוכנת זיבראש היא תוכנה תלת-ממד חדשנית ומהפכנית, שהצליחה לשנות את פני התעשייה והפכה בפרק זמן קצר לכלי חשוב באולפני האנימציה המובילים בעולם, בגרפיקה, בפרסום, באיור, בעיצוב האתרים ובמשחקי מחשב. תלמדי איך לפסל ולצייר, להכין דמותגים, איורים, יודיאקה, תכשיטים, הבאה לדפוס.
שולחן עבודה פיסול באמצעות מברשות מסכות סימטריה SubTools ZSpheres ZSketching שכבות Projection Master חומרים ותאורה צביעה Retopology Transposing יצירת מפות

מפגש נטוורקינג: איך עושים כסף מאמנות
סגל המרצים:
שלמה כהן: האמן והצייר המיתולוגי מהיוצרים הבולטים בתחום האמנות הדיגיטלית. התנסה כמעט בכל תחום אפשרי - ציור, פיסול, איור ספרים, איור טכני, גרפיקה, אנימציה, קריקטורות; חבר באגודת המאירים והקריקטוריסטים. הציג מספר רב של תערוכות יחיד בארץ ובחו"ל והשתתף גם בתערוכות קבוצתיות.
יואל בר לב: מנהל סטודיו ומאיירספרים, קומיקס, עיצוב דמויות למותגים ואיורים למוצרים מרצה באקדמיה לאיור של דן ברלב מומחה לתוכנת מנגה.
איריס אוגלי וגל אדרי: אמני פיסול ואנימציה.
מרים שרביט: מעצבת ואסטרטגית מתמחה בתקשורת המונים. למעלה מ-28 שנה של עיצוב והוראה. משנת 1986 תואר ראשון בעיצוב תואר שני בתקשורת. מנהלת סיעור מוחות.
שרה מאיר: מתמחה באמנות אבסטרקטית המביעה רעיון ויוצרת תקשורת חזותית.
דרישות קבלה
ראיון אישי, ידע בסיסי בהפעלת מחשב, גישה לאיור.

תעודה
בסיום הקורס תעודת סיעור מוחות.

צלצלי עכשיו
לסיעור מוחות:
073-7576122