חיפוש לימודים > חיפוש > המדרשה לאופנה

המדרשה לאופנה

מעצבים לך קריירה!

קטגוריה: הכשרה מקצועית ולימודי תעודה
מיקום: ירושלים, תל אביב, אשדוד, חיפה
אופי המוסד: דתי
קהל יעד: נשים בלבד
אזור: כל הארץ
מנהל: ניר כהן
מסלולים ותוכניות:
קורסים ולימודי תעודה לנשים
קורסים ולימודי תעודה לנשים
אמנות ועיצוב
תפירה
תדמיתנות
עיצוב אופנה
המדרשה לאופנה
חולמת, נושמת וחיה אופנה? הרעיונות רצים לך בראש? כבר בנית קולקציות שלמות לעונה הבאה? המדרשה לאופנה תהפוך לך את החלום למקצוע!
"המדרשה לאופנה" נוסדה בירושלים, במטרה להקנות הכשרה מקצועית לנשים בעלות אוריינטציה בתחומי האופנה המגוונים באופן המקצועי ביותר.
תכנית הלימודים של המדרשה לאופנה מאפשרת רכישת רקע וטכניקות למידה מקצועיות בכל הקשור לתחומי העיצוב והכשרה מלאה בעיצוב קולקציות, שמלות כלה וערב על ידי עידוד יצירתיות ומקצועיות.
במהלך הלימודים רוכשת הסטודנטית ידע בסגנונות עיצוב לאורך המאות האחרונות, טכניקות ומיומנויות המאפשרות לתרגם רעיונות יצירתיים, הבנה טכנית של ביצוע הבגד ושזירת מרכיביו לכדי תמונה מלאה.
תוכניות הלימודים מדורגות וכל אחת יכולה למצוא את עצמה משתלבת בקורסים המקצועיים החל משלב הבסיס, ללא ידע מוקדם, ועד לעיצוב שמלות ערב וכלה . התוכניות פרקטיות ויישומיות כך שתוכלי להשתלב בשוק העבודה כששכירה או עצמאית, לבחירתך, מיד עם סיומו.
כתובת המדרשה: קניון סנטר 1, ירמיהו 43 רוממה ירושלים
מתכונת הלימודים
הלימודים מתקיימים אחת לשבוע בבוקר או בערב, לבחירתה של הסטודנטית וכך כולנו: עקרות הבית, הסטודנטיות והנשים העובדות יכולות ללמוד ולהגשים את חלומן, להפוך למעצבות מקצועיות!
הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית: מרכז, ירושלים וחיפה ולכן בכל מקום, תוכלי להגשים את חלומך!תכניות לימוד
ל"מדרשה לאופנה " תכניות לימוד המתאימות לכל אחת.
» קורס עיצוב אופנה שנתי למתחילות
»קורס עיצוב שמלות ערב וכלה למתקדמות

תוכלי למצוא את עצמך בכל אחד מהקורסים בהתאם לרמת הידע עמה את מגיעה וכמובן בדרך להגשמת חלומך!

כל בוגרת מסיימת עם תיק עבודות מקצועי וכמובן תעודה מקצועית החתומה בידי "המדרשה לאופנה".
בין הנושאים הנלמדים
קורס עיצוב אופנה שנתי למתחילות

» קורס עיצוב אופנה שנתי, המיועד לנשים בלבד, אינו דורש ידע קודם כלל וייתן לך את כל הכלים המקצועיים הדרושים למעצבת האופנה מהיסוד: איור והכרת סוגי בדים, גזרה, פיתוח הבגד, וכמובן תפירה.
משך הלימודים: שנה, יום בשבוע.

קורס עיצוב שמלות כלה וערב

» תוכנית הלימודים של "המדרשה לאופנה" ייחודית ומותאמת לנשים בוגרות קורס "עיצוב אופנה" של "המדרשה לאופנה" או לבעלות רקע בתפירה, בבניית גזרה ובתדמיתנות (בוגרות "שנקר", "בצלאל", "ויצ"ו חיפה" וכו') ומעוניינות להמשיך ולהעשיר את הידע ולהתקדם בעולם האופנה על ידי עיצוב שמלות כלה וערב.
משך הלימודים: שנה ושמונה חודשים, יומיים בשבוע.