סטנדר אתר לימודים דתי

היי, בנוגע לבחירת מדרשה!!(:

קישורים מומלצים:
חיפוש מדרשות
לוח ימי עיון וימים פתוחים במדרשות
איך בוחרים מדרשה? מאמרים ומדריכים
אם את מעוניינת בסגנון דתי- חרדי,אמליץ לך בחום על המדרשות הבאות:
1. תפארת בנות
2. עטרת בנות

לפני ההמלצה, אגיד כי הינך חייבת לעבור ''סבב מדרשות'', בו את מבקרת במדרשות שונות, מתנסה בשיעורי תורה
ולפי הנ''ל בוחרת מהי המדרשה שהכי 'נמשכת' אליה.

שתי המדרשות הנ''ל שוכנות בעיר המדהימה, ירושלים.
רוב הבנות במדרשות אלו הן בעלות תשובה ו/או דתיות לאומיות שההחלטה להתחזק בעבודת
ה' לפי ההלכה גמלה בלבן.

גם אני תלמידת תיכון, בקרוב אסיים לימודיי בע''ה בלי נדר, ואוכל להגיד ששבת במדרשת 'תפארת בנות'
הינה חוויה מחזקת, מרגשת ויפהפייה, חוויה שאין כמותה. תוכלי להשתלב ללא קשיים, ישנו מכנה משותף
לכלל הבנות- כולן משתוקקות לעבודת ה' באהבה, בעבודת המידות וברכישת כלים בע''ה לבניית בית נאמן בישראל!
מדרשת 'תפארת בנות' כוללת 4 ימי 'לימוד' מהצהריים עד הערב. בבקרים - את יכולה לעבוד/ לשרת בשירות לאומי (לפי
בחירתך). חוגגים את השבת כל שבועיים. בימי חמישי- את יכולה להישאר ללון במדרשה, אינך חייבת לחזור לביתך.
בקיצור, זו המלצתי האישית על מדרשה זו. לצערי, עדיין לא ביקרתי באפן מלא במדרשת 'עטרת בנות', כך שאין לי כרגע
המלצה אישית, אך חברה מקסימה שלומדת שם ממליצה בחום! בקרתי באפן חלקי, ומהרושם הראשוני- זו מדרשה
נפלאה, בעלת בנות איכותיות, מדרשה גבוהה מאד. החדרים? יפהפיים חחח נוף מרהיב לנופי ירושלים! מומלץ!

אחותי, אני בטוחה בע''ה שה' יוביל אותך לנתיב המתאים לך. אם את רוצה? רק תבקשי ממנו יתברך!
כי ''בדרך שאדם רוצה לילך, בה מוליכין אותו'', אז---> נצלי את כוחך הנשי לתפילה, ובקשי מבורא עולם לכוונך למדרשה
המתאימה לך! אם את רוצה הכוונה, הגיבי בתגובה זו ואכתוב לך מס' של רבנית מקסימה שה' שלח לי אותה, באמת שהיא
סייעה לי!

בהצלחה
נושא מחבר צפיות פורסם

מדרשה לבוגרת תיכון

tadla11 1522

היי, בנוגע לבחירת מדרשה!!(:

אנונימית 997

ממש תלוי מה את מחפשת

eytam77 917

לצערנו רק חברים רשומים רשאים לפרסם בפורום זה.